O NÁS

 

Hlavní činností firmy je propagace a prodej HPL laminátů pod obchodní značkou print HPL, STRATIFICATO, MEG, POSTFORMING a prodej postformingem olaminovaných dílců...

1990 - Založení společnosti PETR ŠOTOLA - RETA. V počátcích se firma zabývala výrobou barevných papíru pro modely letadel. Postupně se činnost firmy rozšířila o obchod s gumovou drtí na výrobu železničních přejezdů a likvidaci ojetých pneumatik. Při této činnosti společnost spolupracovala s firmami OBNOVA Brno, Gumokov a.s. Hradec Králové a REGUMA a.s. Židlochovice u Brna. Tyto aktivity byli ukončeny počátkem spolupráce s firmou ABET Laminati S.p.A.
1993 - Po vzájemné dohodě s firmou ABET LAMINATI S.p.A. bylo podepsáno oficiální zastoupení této italské firmy a to s působností v České a Slovenské republice. Od této doby firma PETR ŠOTOLA - RETA dodává dekorativní materiály HPL a CPL firmy ABET LAMINATI S.p.A. českým a slovenským firmám.
2004 - Získání certifikátu ISO 9001 a počátek spolupráce s firmou KAROSA Vysoké Mýto dnešní IVECO Vysoké Mýto.
2008 - Nákup prvního 3-osého CNC obráběcího centra. Od této doby nabízí společnost službu opracování dodávaných materiálu dle požadavků zákazníka.
2013 - Transformace na akciovou společnost RETA CZ a.s.
2016 - Nákup druhého 5-osého CNC obráběcího centra a nákup velkoformátové pily pro vylepšení servisu pro zákazníky.

 

 

Informační oznámení o EET

 

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

 

Získané certifikáty

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace