PRAL®

 

Prohlédnout si kompletní kolekci

 

HPL laminát pRaL® je neobyčejný umělý materiál získaný kombinací přírodního minerálu a akrylového polymeru. Jeho podstata leží v kráse, barvě, poddajnosti, funkčnosti a mimořádných dotekových vlastnostech.

pRaL® nenapodobuje jiné materiály. Má svou vlastní charakteristiku, která uspokojí všechny designové požadavky. Designéři si musí jen vybrat ze široké nabídky barev, které jsou součástí 34 dekorů – tři z nich jsou nové – rozdělených do plných barev, jemnozrnných a hrubozrnných. Lime a Arancio vynikají svou jasnou zářivostí, jak požadují nejnovější trendy, a dalším přínosem do spektra barev je průsvitná verze již známé mléčně bílé.

HPL laminát pRaL® je vyrobený z barevné pasty, což znamená, že barva se rozprostírá ve své úplné sytosti nejen na povrchu. Oproti jiným materiálům není pRaL® studený – jeho tóny jsou teplé, měkké a je příjemný na dotyk. Nenechte se však zmást jeho „měkkostí“ – povrch pRaL® skvěle odolává opotřebování.

Ohebnost, absence spojů, lehkost, odolnost, hygieničnost a krása – žádný designér se neobejde bez tohoto vysoce funkčního materiálu.

Vzorkové balení obsahuje všechny vzorky společně s informacemi o celé kolekci. Najdete zde popis produktu a všechny dekory a dřezy. Vzorky vám poskytnou náhled, jak lákavý HPL laminát pRaL® je.

Údržba pRaL® je snadná a čištění není problém. Je používán převážně pro pracovní desky a dřezy a je možné jej dodat i ve velmi malém množství s barvami upravenými dle přání zákazníka.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace