PARAPETY

VÝPRODEJ OKENNÍCH PARAPETŮ TOPSET


TOPSET Standard 

Vnitřní okenní parapety představují důležitou součást estetického vzhledu místnosti. Při správné volbě typu, materiálu a barvy představují nejen stavební prvek a prostor pro květiny, svícny či drobnější předměty, ale mohou rovněž zásadně změnit atmosféru a světelné poměry celého obytného či pracovního prostoru.

Volba barvy parapetu významně rozhoduje o intenzitě světla dopadajícího do místnosti, neboť světlé barvy odrážejí a rozptylují světelné paprsky dále do prostoru, zatímco tmavé barvy světlo pohlcují. Důležitá je i volba tvaru parapetu a zcela klíčovou roli hraje materiál. Je třeba zohlednit, že parapety jsou dlouhodobě vystavovány intenzivnímu slunečnímu záření, v případě umístění topných těles pod okny se může výrazně lišit teplota vzduchu pod a nad parapetem. Při otevření okna v zimním období musí materiál parapetu snášet prudký pokles teploty o desítky stupňů. To vše klade vysoké nároky na použitý materiál a u nekvalitních parapetů vede k rychlé degradaci a poškození.

Nabízíme Vám okenní parapety TOPSET určené pro všechny typy interiérů. Široká kolekce základních dekorů umožnuje vytvořit z parapetů TOPSET okrasný prvek interiéru a spolu s dalšími nadstandardními dekory vytváří prostor pro individuální řešení. Vysoká kvalita použitého materiálu garantuje dlouhodobou životnost a vytváří z parapetů TOPSET optimální řešení pro Vaši domácnost, pracoviště a další prostory.

 

 

  Délka: 4050mm (řežeme parapety i na míru*)

 

  Šířka vč. nosu (h): 200, 250, 300 a 400mm
  Tloušťka desky (s): 17mm
  Výška nosu (v): 40mm
  Šířka nosu (t): 25mm
  Rádius zaoblení (r): 10mm
  Materiál - nosič: DTD, vlhkuodolná
  Laminát: 0,5mm CPL
  Rubová strana: impregnovaný protitah s logem TOPSET
  Cena za řez: 20,-Kč/řez bez DPH
  Zadní hrana: hranovací páska
  Boční hrana: hranovací páska
  Způsob balení: paleta / bublinková folie
  Cena balení: 200,-Kč / 99,-Kč bez DPH
  Doprava: Bude účtována dle místa doručení
 

 

 
 
 

*Pozn. : Bude-li požadováno parapety před expedicí krátit na délky zvolené zákazníkem, bude požadována platba předem. Vždy bude výchozí délka 4,05 bm (tj. zbytky budou zákazníkovi přiloženy).

 

Pro poptávky a objednávky použijte prosím náš kontaktní formulář.

 

VÝPRODEJOVÝ CENÍK

 

Máte jakýkoliv dotaz? Budeme rádi, když nám napíšete.

* označené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace