PRAL® - exterior

pRaL® je výjimečný umělý materiál vytvořený kombinací přírodního minerálu a akrylového polymeru. Nabízí krásu, skvělé barvy, poddajnost, funkčnost, mimořádné dotekové vlastnosti, ale zároveň i vysokou odolnost a dlouhou životnost.

pRaL® není napodobeninou jiných materiálů. Má své vlastní charakteristiky, které uspokojí i nejnáročnější estetické požadavky. Designéři mohou volit ze široké nabídky 34 dekorů rozdělených do barev plných, jemnozrnných a hrubozrnných.

pRaL® je vyráběn z barevné pasty, díky čemuž se barva rozprostírá v plné sytosti nejen na povrchu, ale v celé struktuře materiálu. pRaL® není, na rozdíl od mnoha jiných materiálů,, pRaL® studený – jeho tóny jsou teplé a měkké, laminát je příjemný na dotyk. Touto „měkkostí“ se však nesmíte nechat zmást – povrch pRaL® je vysoce odolný proti opotřebování.

Chcete stručnou definici pRaL®? Stačí říct: ohebnost, absence spojů, lehkost, odolnost, hygieničnost a krása.

Naše vzorkové balení obsahuje všechny varianty laminátu pRaL® doplněné informacemi o celé kolekci. Vzorky Vám ukážou, jak lákavý je pRaL®.

Exteriérový pRaL® umožňuje snadnou údržbu a bezproblémové čištění. Je převážně používán k mnoha účelům, nejčastěji pro vnější povrchy budov, na kterých umožňuje vytvořit téměř libovolné barevné kreace s dlouhou životností bez rizika vyblednutí. Vhodný je rovněž pro exteriérový nábytek, lavičky či stoly, např. pro restaurace, městský mobiliář apod. pRaL® lze dodat i ve velmi malém množství s barvami upravenými dle přání zákazníka.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace