REFERENCE EXTERIÉR

Hledáte nejvhodnější materiál pro exteriéry Vašeho domu, firemní budovy, obchodního centra nebo výrobního areálu? Ideálním řešením jsou vysokotlaké lamináty (HPL), které nabízejí vysokou odolnost proti klimatickým podmínkám, mechanickým vlivům, vodě, chemikáliím a dalším negativním činitelům. Nezanedbatelnými výhodami jsou dlouhá životnost, stálobarevnost a především možnost digitálního potisku laminátových povrchů.

Vysoce odolné HPL lamináty jsou použitelné i do náročných provozních podmínek, výborně snášejí výrazné kolísání teplot a díky značné mechanické odolnosti jsou vhodné i pro místa s vysokým rizikem mechanického poškození, např. v obchodních domech, kde často dochází k destrukci jiných povrchů v důsledku opakovaných nárazů ostrých hran nákupních vozíků.

Špičkovým typem exteriérových HPL jsou MEG lamináty, které jsou využívány i pro vysoce exponovaná místa, jakými jsou např.:
 

HPL lamináty jsou ideálním řešením pro exteriéry všech typů budov. Seznamte se s detailní nabídkou moderních laminátů na našich stránkách nebo nás přímo kontaktujte, rádi Vám navrhneme nejvhodnější řešení pro Vaše interiéry.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace