SlidingCore

Sliding Core

 

 

 

Když zpracování se stane projektem

SlidingCore je výrobní technika, která kombinuje lisování a teplo, což umožňuje ohýbání kompaktních HPL desek (Stratificato) od firmy Abet Laminati (tzv. postformování).

SlidingCore byl vytvořen tak, aby splňoval jak estetické, tak funkční požadavky. Výsledkem je výrobek s novým a kompaktním vzhledem.

Odolný panel, který již není omezen svojí pevností v ohybu, ale který umožňuje své použití na projektech se zakřivenými komponenty.

 

SlidingCore je všestranný výrobek používaný pro laboratoře, školy, nemocnice, obchody, nákupní centra, hotely, kina, divadla, atd.

Je vhodný zejména pro koupelnové pulty, vnitřní rámy francouzských dveří nebo pro lavice, lavičky, sedačky a sloupy.

SlidingCore se vyznačuje odolností vůči nárazům, opotřebení a rozpouštědlům, je proto ideální volbou, která zaručuje pevnost, životnost a hygienu.

 

 

 

přizpůpsobivá technologie

SlidingCore je k dispozici ve dvou provedeních - v rovném provedení (samotné postformovatelné desky ve dvou velikostech) - nebo s ohnutím ve tvaru L nebo S.

Provedení SlidingCore lze přizpůsobit vašim potřebám: jsme schopni vytvořit speciální formy na přání zákazníka, které rozšiřují nabídku a použití SlidingCore.

 

   

Tvar "L"                                                                                                      Tvar "S"

 

Panely SlidingCore mohou být vyrobeny s černým jádrem (BK) nebo hnědým jádrem (standard), s povrchem Morbida nebo Sei.

Jako dekorační barva může být zvolena Většina barev z kolekce Abet Laminati. Pro technologii SlidingCore lze použít i HPL desky z kolekce POLARIS.

 

Černé jádro (BK)                                      Hnědé jádro (standard)

 

Další podrobnosti a informace o konkrétních rozměrech a možných barevných provedeních nás prosím kontaktujte zde.

 

  Postformovatelný Silný a odolný proti poškrábání a odštípnutí Vysoká odolnost proti vodě a páře Vysoká odolnost proti chemikáliím a organickým rozpouštědlům        Antistatické  

  Mnoho barev z kolekce 2019-2021 Jednoduché na zpracování Jednoduché na čištění Excelentní hygienické vlastnosti Vhodné pro použití při styku s potravinami  

 

galerie

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace