STRATIFICATO HPL

PROČ SI VYBRAT TENTO PRODUKT?

 

Objevte více

Stratificato HPL je materiál, který nabízí skvělé kvality, a to jak funkční, tak estetické. Jeho odolnost vůči opotřebování a výparům, společně s jeho variabilitou při obrábění a montáži, z něj činí ideální materiál pro samonosné nábytkové sestavy. Všude tam, kde je třeba kombinovat sílu a design, je HPL laminát Stratificato HPL, který může být dodáván v různých typech, kvalitativně nejspolehlivějším materiálem s nejrozsáhlejším estetickým potenciálem, a to i pro soudobý design obecně. Tradiční stěny mohou být snadno úplně nahrazeny příčkami ze Stratificato HPL, jež optimalizuje prostor a zároveň minimalizuje nutnost údržby. Stratificato HPL si zachovává své estetické a výkonové charakteristiky po celou dobu své životnosti. Jádro je vyrobeno z vrstev celulózových vláken impregnovaných fenolovou pryskyřicí; povrch jedné nebo více vrstev celulózových vláken je impregnován termosetovými pryskyřicemi, což zaručuje spojení dekorativních funkcí s vysokotlakovým procesem v souladu se směrnicemi EN 438:2005 – část 4.

Přirozené změny teplot a vlhkosti nemají žádný nepříznivý efekt na vlastnosti HPL laminátu Stratificato, a neovlivňují ani vzhled či vlastnosti panelu, který se při nízké vlhkosti smršťuje a při vysoké rozpíná. Z těchto důvodů by měl být materiál upravován v místě instalace. 

Kompaktnost HPL laminátu Stratificato zaručuje skvělou kombinovatelnost mechanických vlastností, jako jsou ohebnost, pevnost v tlaku a tahu a odolnost proti nárazu. Stratificato HPL je homogenní a má vysokou hustotu; díky tomu v něm dobře drží spojky, jako jsou šrouby a vložky.

Ve složení Stratificato HPL mají významný podíl obnovitelné suroviny.

 

Stratificato - informativní datový list (ENG)

stratificato black all - informativní datový list (eng)

stratificato metalli - informativní datový list (eng)

Stratificato - katalog

 

 

 

Kolekce dekorů

 

 

FOTOGALERIE

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace