RETA
RETA
RETA
RETA
RETA
RETA

HPL desky pro interiéry

HPL desky pro interiéry

Pokaždé, když se setkáte s HPL, můžete si být jisti, že se jedná o vysokotlaký laminát, jehož technické vlastnosti zaručeně dosahují evropské úrovně; materiál nejvyšší jakosti, který spojuje vynikající vlastnosti, jakými jsou tvrdost a odolnost vůči poškrábání.

Více info...

HPL desky pro exteriéry

HPL desky pro exteriéry

MEG je samonosný vysokotlaký laminát (HPL) s dekorativním povrchem který je vhodný pro exteriéry. Je odolný proti blednutí barev a odolný proti povětrnostním vlivům dle standardu ČSN EN 438:2005, část 6.

Více info...

CNC opracování

CNC opracování

Provádíme opracování laminátů moderní CNC frézou a jsme schopni frézovat laminát o tloušťce až 30 milimetrů bez známek poškození.

Více info...

RETA CZ a. s. je výhradním zástupcem společnosti ABET LAMINATI S. p. A. pro Českou republiku a Slovensko. Hlavní činností firmy je prodej HPL laminátů pro interiéry a exteriéry pod obchodní značkou print HPL, STRATIFICATO, MEG, POSTFORMING a jejich následné opracování dle přání zákazníka. Mezi další možnosti osobitého zpracování HPL laminátů je digitální potisk vlastním motivem nebo tvarové ohýbání.

ABET Laminati

Skip Navigation Links

Ukázky realizací HPL desek v interiérech a exteriérech

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.