Řezání a opracování materiálu na CNC strojích

Skip Navigation LinksHome > Opracování materiálů

Řezání a opracování materiálu na CNC strojích

Firma RETA CZ a.s. nabízí od roku 2008 opracování na 3osé CNC fréze značky SAHOS. Na tomto stroji jsme schopni opracovávat desky o rozměrech až 4200x1400x300mm.

V dubnu 2016 jsme nakoupili nové 5osé CNC frézovací centrum od firmy HOUFEK a.s. o pracovní ploše 3000x1500x500mm a stojanovou pilu od firmy HOLZER, na které lze řezat i naše největší formáty 4200x1860mm

V roce 2019 jsme rošířili nasši výrobní kapacitu o pilu SCHELLING FH4 s maximální řeznou délkou 4300mm a skladovací kapacitu o automatický sklad Barbaric.

Na pile i CNC fréze jsme schopni opracovat veškeré plošné materiály na bázi dřeva HPL, MDF, DTD a jim podobné. Nově jsme schopni nařezat a ofrézovat i cementovláknité desky typu CEMBRIT.

 

Tyto služby nabízíme jak pro námi dodaný materiál, tak i na materiál dodaný zákazníkem.

 

Poptat CNC opracování plošných materiálů

 

 

CNC řezání a tvarové opracování plošných materiálů

 

Další možnosti zpracování HPL desek

Mezi další možné opracování mateiálu patří také ohýbání HPL kompaktních desek, což je výrobní technika spojující teplo a lisování. Výsledné výrobky tak nacházející své použití na projektech se zakřivenými komponenty.

Dále je možné HPL laminát přizpůsobit libovolnému designu, ať obrázku nebo fotografii. Čímž je možné vyrobit naprosto originální designovou desku, a to za použití technologie potisku Abet Digital.

 

 

 

 

Fotogalerie realizovaných projektů

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.