Desky pro exteriér

Skip Navigation LinksHome > Desky pro exteriér

Desky pro exteriér

piktogram

Vzorníky kolekcí dekorů HPL laminátů pro exteriéry

Venkovní vysokotlaké lamináty MEG osloví opravdu každého. Celkem v pěti různých kolekcích najdete přibližně 100 různých dekorů. Dekory jednobarevné, přírodní dekory dřeva či kamene, ale i metalické dekory. Pokud si nevyberete, máme pro Vás díky technologii Abet Digital také možnost výroby vlastního originální vzoru

Více informací


piktogram

MEG lamináty pro exteriéry

MEG je samonosný vysokotlaký laminát s dekorativním povrchem, vhodný pro použití v exteriérech. Je odolný proti blednutí barev a povětrnostním vlivům dle standardu ČSN EN 438:2005, část 6. MEG je tvořen z vrstev vláken celulózy impregnovaných fenolickou pryskyřicí a jedním nebo dvěma dekoračními povrchy z vláken celulózy impregnovaných melaminovou pryskyřicí.

Více informací


piktogram

Použití exteriérových HPL laminátů

Rádi byste měli opravdu zajímavou fasádu Vaše domu, firemního sídla či administrativní budovy? Nebo hledáte zajímavé a moderní balkónové výplně či jak zastínit přespříliš osluněnou část domu? Nejen to, ale i další možnosti nabízí venkovní HPL laminát MEG v jeho široké škále barev a dekorů.

Více informací

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.