Desky pro interiér

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér

Desky pro interiér

piktogram

Vzorníky kolekcí dekorů HPL laminátů pro interiéry

Prohlédněte si 10 kolekcí nejrůznější dekorů. Věříme, že si každý najde to pravé pro svůj projekt či zákazníka. Množství dekorů a povrchových úprav osloví opravdu každého. Stačí si jen vybrat!

Více informací


piktogram

Povrchové struktury

Znáte všechny povrchové struktury našich HPL laminátů?

Více informací


piktogram

Polaris - zářivá kolekce

Stejně tak, jak jsme často fascinováni světlem mystické hvězdy Polárky, přitahuje nás nevysvětlitelným způsobem inovativní povrch desky Polaris. Její jemné zbarvení je příjemným zpestřením a zároveň poskytuje prostor naší představivosti.

Polaris je nejnovějším modelem produktové řady renomovaného výrobce HPL laminátů společnosti Abet Laminati. Na Polaris se odkazují jen ti nejzvídavější návrháři hledající neobvyklá řešení. Na základě dlouhodobého výzkumu a vývoje firmy Abet Laminati je tato deska hladká a sametově jemná na dotyk.

Více informací


piktogram

pRAL® - téměř jako přírodní

HPL laminát pRaL® je neobyčejný umělý materiál získaný kombinací přírodního minerálu a akrylového polymeru. Jeho podstata leží v kráse, barvě, poddajnosti, funkčnosti a mimořádných dotekových vlastnostech. pRaL® nenapodobuje jiné materiály. Má svou vlastní charakteristiku, která uspokojí všechny designové požadavky

Více informací


piktogram

Lamishield - pro vysoké hygienické nároky

Antibakteriální HPL laminát Lamishield, vyráběný společností Abet Laminati, je odpovědí na specifický požadavek, který se objevuje stále častěji: snížení rizika infekcí a onemocnění spojených s křížovou kontaminací. Díky BioCote® technologii stříbrných ionů, které jsou zapracované do dekorativní vrstvy, HPL laminát Lamishield redukuje množství bakterií na svém povrchu až o 99,9 %. 

 

Více informací


piktogram

Stratifficato HPL - skvělé mechanické vlastnosti

Stratificato HPL je materiál, který nabízí skvělé kvality, a to jak funkční, tak estetické. Jeho odolnost vůči opotřebování a výparům, společně s jeho variabilitou při obrábění a montáži, z něj činí ideální materiál pro samonosné nábytkové sestavy. Všude tam, kde je třeba kombinovat sílu a design, je HPL laminát Stratificato HPL, který může být dodáván v různých typech, kvalitativně nejspolehlivějším materiálem s nejrozsáhlejším estetickým potenciálem, a to i pro soudobý design obecně.

 

Více informací


piktogram

Doorsprint - inspirace pro výrobu dveří

Barvy představují základní prvek v kolekcích výrobků společnosti Abet LAMINATI. HPL lamináty DOORSPRINT reflektují nejnovější trendy a nabízejí dlouhodobě oblíbené a elegantní dřevěné, či alternativně kovové dekory. 

Více informací


piktogram

Foldline CPL - vysoce odolný proti poškození

Foldline® je CPL dekorativní laminát vhodný na horizontální i vertikální interiérové plochy, vyznačuje se dobrou pružností a povrchovou odolností proti oděru, světlu, teplu, není porézní. Designový laminát Foldline je vhodným řešením pro prostory, v nichž platí zvýšené nároky na zdravotní nezávadnost.

Více informací


piktogram

SlidingCore - technologie ohýbání

SlidingCore je výrobní technika, která kombinuje lisování a teplo, což umožňuje ohýbání HPL kompaktních laminátových desek od firmy Abet Laminati. Tato technika patří mezi tzv. postformování. Díky SlidingCore bude Váš projekt vysoce estetický, ale zároveň také funkční.

 

Více informací


piktogram

AbetDigital - potisk desek

Abet Laminati obnovuje digitální tisk. Abet Digital se narodil. Nová značka, kompletní servis, jasnější a snadnější způsob přizpůsobení dekorativních prvků díky bezchybné kvalitě a zkušenostem Abet Laminati. Objevte neomezený potenciál pro všechny aplikace zapomocí Abet Digital.

Více informací


piktogram

Mettaleido - sendvičové panely

Metalleido Division produkuje různé typy lehkých sendvičových panelů a jejím hlavním cílem je maximální kvalita jejích produktů, které jsou vyráběny hliníkovou plástvovou metodou. Jsou běžně užívány v námořním a železničním sektoru a také pro výrobu nábytku.

Více informací


piktogram

Labgrade plus

Labgrade Plus je inovativní vývoj původní kolekce Labgrade, která se doporučuje zejména tam, kde je vyžadována obzvláště velká odolnost vůči silným chemikáliím spolu se zcela netoxickým a chemicky inertním povrchem.

Více informací


piktogram

Diplos

Kolekce DIPLOS vznikla z potřeby našich zákazníků. DIPLOS je kolekce lamino desek se stejnými dekory a povrchy jako jsounaše původní HPL lamináty. V projektech je tedy možné kombinovat dva materiály se stejným dekorem i povrchovou úpravou. 

Více informací


piktogram

Použití interiérových HPL laminátů

Jaké jsou nejčastější, ale i méně běžné aplikace HPL vysokotlakých laminátů ve vnitřních prostorách?

Více informací


piktogram

Pracovní deska dělá kuchyňskou linku

Možná znáte, možná neznáte, píseň Jana Wericha s názvem Šaty dělaj člověka....
Co však dělá pěknou kuchyňskou linku?

Více informací

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.