Novinky

Skip Navigation LinksHome > Aktuality

Design Shaker 2018

Letošní přehlídka interiérového designu Design Shaker bude obohacena o expozici zaměřenou na kuchyně a nese název I love Kitchen. Nepůjde však jen o ukázku klasických kuchyní, ba naopak. Zde najdete přehlídku těch nejmodernějších výsuvů a výklopů, spotřebičů, dřezů a baterií. 

Pracovní desky budou reflektovat současné trendy a prohlédnout si tak půjde konkrétní instalaci kompaktních desek. Čelní plochy budou také netypické - půjde o přestavení nové kolekce vytvoření digitálním tiskem. Na expozici proběhnou kromě klasické přehlídky exponátů přednášky zaměřené na ergonomii a nejčastější chyby při navrhování kuchyní, chybět nebude ani kuchařská show s šéfkuchařem Jakubem Reimitzem.

Navíc zde bude instalována "zkušební jízda", systém skříněk na kolečkách, které dovolují sestavit na zkoušku různé varianty kuchyní. Tato "jízda" je u designérů i zákazníků velmi oblíbená a nyní bude k dispozici i všem návštěvníkům veletrhu.

Expozici navrhla a přednášky pro vás připravuje zkušená designérka Iva Bastlová, pro kterou je kuchyně opravdu srdeční záležitost.

Expozice se účastní přední výrobci komponentů do kuchyňských linek:

  • Blum - výrobce kování
  • Franke - výrobce spotřebičů, dřezů a baterií
  • Abet Laminati - výrobce laminátů a kompaktních desek
  • Trachea - český výrobce dvířek, jež zde bude prezentovat technologii Overface s novou kolekcí od designérky Ivy Bastlové.

Tým expozice I love kitchen se na Vás těší od  22. do 25. března 2018 na veletrhu Design Shaker.

 

 

Poučení GDPR
© 2023 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.