Novinky

Skip Navigation LinksHome > Aktuality

Stěhování společnosti do Přelouče

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás v časovém předstihu informovat, že naše společnost RETA CZ a.s. bude měnit svoji adresu a stěhovat se do Přelouče. V Pardubicích na stávající adrese zůstane i nadále sídlo naší společnosti.  

Od 13. do 23. prosince 2021 bude probíhat stěhování skladu materiálů a obchodního oddělení naší společnosti do Přelouče, do našich nových prostor, které jsou součástí areálu, kde již nyní provozujeme CNC frézování a velkoformátovací centrum. V přechodném období tj.13. - 23. prosince 2021 nebude obchod nijak přerušen a expedice materiálů ABET LAMINATI bude probíhat dle individuální domluvy, a to ze stávajícího skladu v Pardubicích nebo z nového skladu v Přelouči.   

Povánoční provoz

27. - 31. prosince 2021 budeme mít z důvodů INVENTUR ZAVŘENO. V těchto dnech nebude možná expedice materiálů ABET LAMINATI, ani výrobků z HPL opracovaných na CNC. Děkujeme za pochopení.

DŮLEŽITÉ:

Od 3. ledna 2022 bude veškerá expedice materiálů ABET LAMINATI a výrobků probíhat výhradně z našeho skladu RETA, a to na adrese: RETA CZ a.s., ul. Pardubická 760, 535 01 Přelouč.

Veškerá současná naše telefonní čísla a e-maily zůstávají i  po přestěhování do Přelouče v platnosti, a to zcela beze změn.

info@reta.cz
objednavky@reta.cz

Děkujeme, tým spoelčnosti RETA CZ.

 

Poučení GDPR
© 2023 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.