Novinky

Skip Navigation LinksHome > Aktuality

TISK - Dekory s podpisem Karima Rashida

Minulý rok, přesně od 28. května do 27. listopadu 2016 proběhla výstava Venice design 2016 pořádaná Evropským kulturním centrum. V rámci výstavy v Palazoo Michiel byl k vidění jedinečný prostor vytvořený z vysokotlakých laminátů navržených světoznámým designérem Karimem Rashidem. Přesně šlo o kolekci Abet Laminati Digital Nature.

A protože designér Karim Rashid patří mezi současné světové hvězdy v oboru interiérů, nešlo vám tuto zajímavou prezentaci neukázat.

Tato kolekce je navržená tak, aby byla jednoduše řečeno „fantastická“ a stylem zapadala do současného digitálního světa.

Karim říká: Záměrem byl pulzující prostor, který láká ke zpěvu a vše jakoby ožívalo kolem - návštěvníci se měli cítit plní inspirace. Lidé se nedívají jen na prostor, ale ponořují se dovnitř mých konceptů. Doufám, že překračuji čas, prostor, a přináším lidem jiné zážitky a inspiruji je k progresivnímu životu. Výstavy jako tato udržují pozitivní lidskost a umožňují nám představit si budoucnost.

Karim Rashid spolupracuje s Abet Laminati mnoho let. Experimentovali s materiály, tvary a překovali je v čistou syntézu umění a designu. Karim Rashid, který rád usiluje o vytvoření originálního světa, dává do toho svůj vizionářského design, umělecké schopnosti a svou filozofii. Z toho pak vznikají výstavy, jako je tato: „Čas, Prostor a Existence“.

 

Poučení GDPR
© 2023 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.