Diplos

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér > Diplos

Diplos

Kolekce laminodesek DIPLOS je společným produktem italského výrobce HPL laminátů Abet Laminati a italské společnosti SAIB. Dva tradiční výrobci se spojili a z jejich spolupráce vznikl DIPLOS doplňující sortiment HPL laminátů. Dekory a struktura povrchů je stejná jako u našich HPL laminátů. To přináší velkou výhodu všem zákazníkům, protože designeři mohou libovolně kombinovat kvalitní a odolné HPL lamináty tam,

kde je to doopravdy nezbytně nutné kvůli zatížení, spolu s klasickými laminodeskami tam, kde je zatížení a případné opotřebení nízké. Možnost kombinace HPL laminátů spolu s laminodeskami, jejichž dekory a struktura povrchů je identická, přináší nejen neomezené možnosti pro architekty, designéry a návrháře, ale i úsporu nákladů při realizaci projektů investorovi.

 

 

Prohlédnout dekory laminodesek DIPLOS

 

Do České a Slovenské republiky dovážíme výběr přibližně 20 dekorů z celé kolekce. Vybrali jsme takové dekory DIPLOS lamino desek,
které nenajdete u jiných výrobců. Možnosti kombinací HPL laminátu, laminodesky a ABS hrany najdete na webu DIPLOS design,
a to včetně kódů jednotlivých produktů. Pokud se Vám líbí některý z dekorů, který není v naší standardní nabídce, neváhejte nás kontaktovat.

 

Diplos a ochrana životního prostředí

Diplos a životní prostředí

Velkou zajímavostí našich nových Diplos lamino desek je také jejich původ. Jsou 100% vyrobené z recyklovaného dřeva, které by jinak skončilo na skládce nebo bylo spáleno. Místo toho jsou tyto materiály transformovány na dřevotřískové desky pro nábytkářský průmysl a poté dokončeny našimi dekorativními prvky.

Všechny panely Diplos jsou zpracovány pomocí nejmodernějších technologií a jsou vysoce ekologicky udržitelné. Vyznačují se použitím bezpečných lepidel, která vyhovují nejpřísnějším emisním zákonům. Všechny naše produkty mají certifikaci FSC®.

 

 

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.