Foldline CPL - vysoce odolný proti poškození

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér > Foldline CPL - vysoce odolný proti poškození

Foldline CPL - vysoce odolný proti poškození

Foldline® je CPL dekorativní laminát vhodný na horizontální i vertikální interiérové plochy, vyznačuje se dobrou pružností a povrchovou odolností proti oděru, světlu, teplu, není porézní. Designový laminát Foldline je hygienicky nezávadný a antibakteriální, je proto vhodným řešením pro prostory, v nichž platí zvýšené nároky na zdravotní nezávadnost – ordinace a zázemí zdravotnických zařízení, školky a školy, čekárny a další veřejně přístupné prostory. Výborná odolnost Foldline proti poškození umožňuje pravidelnou údržbu a čištění, aniž by došlo k poškození povrchu CPL laminátu.

Foldline umožňuje postformování – ohýbání a tvarování podle potřeb prostorů, v nichž bude instalován.

Laminát díky této vlastnosti lze vytvarovat i pro zakřivené plochy, na něž nelze použít neohybatelné materiály.  Foldline je vhodný pro lepení na běžné podklady (dřevo, překližky, dřevotřísky apod.).

Dekorativní laminát Foldline je sestaven z vrstev kraftového papíru impregnovaného fenolovou pryskyřicí a vnější vrstvy dekoračního papíru impregnovaného aminoplastickou pryskyřicí spojených v dvoupásovém průběžném lisu při vysokém tlaku (> 20 bar) a teplotě (> 150 °C). Tento výrobní postup je garancí vysoké odolnosti a trvanlivosti dekorativního laminátu.

 

 

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.