Lamishield - pro vysoké hygienické nároky

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér > Lamishield - pro vysoké hygienické nároky

Lamishield - pro vysoké hygienické nároky

Antibakteriální HPL laminát Lamishield, vyráběný společností Abet Laminati, je odpovědí na specifický požadavek, který se objevuje stále častěji: snížení rizika infekcí a onemocnění spojených s křížovou kontaminací. Díky BioCote® technologii stříbrných ionů, které jsou zapracované do dekorativní vrstvy, HPL laminát Lamishield redukuje množství bakterií na svém povrchu až o 99,9 %. Ve spojení s dobrou hygienou a správným čištěním může HPL laminát Lamishield zamezit růstu širokého spektra mikrobů.

Většina z kolekcí Abet Laminati může být vyrobena v Lamishield verzi. Abet Laminati si zvolil technologii BioCote®, což z něj dělá vedoucího dodavatele osvědčené antimikrobiální technologie společnostem na celém světě. BioCote® využívá přirozené vlastnosti stříbra, aby poskytla průběžnou integrovanou antibakteriální aktivitu na povrchu HPL laminátu Lamishield po celou dobu jeho životnosti.

 

Katalog LAMISHIELD

 

Fotogalerie

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.