Polaris - zářivá kolekce

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér > Polaris - zářivá kolekce

Polaris - zářivá kolekce

Stejně tak, jak jsme často fascinováni světlem mystické hvězdy Polárky, přitahuje nás nevysvětlitelným způsobem inovativní povrch desky Polaris. Její jemné zbarvení je příjemným zpestřením a zároveň poskytuje prostor naší představivosti. Polaris je nejnovějším modelem produktové řady renomovaného výrobce HPL laminátů, společnosti Abet Laminati. Na Polaris se odkazují jen ti nejzvídavější návrháři hledající neobvyklá řešení. Na základě dlouhodobého výzkumu a vývoje firmy Abet Laminati je tato deska hladká a sametově jemná na dotyk.

V široké paletě Polarisu naleznete také extra matné dekory. Bohatá škála Polarisu se skládá z deseti barev: její extrémní matnost je zvýrazněna pěti studenými tóny a pěti teplými odstíny. Z hlubin černé až po jasnost bílé, přes lehkost písku po jemně perlově nebo tmavě šedou. Cesta v různých aspektech matnosti a odolnosti, po objevování trendů v dalších projektech a elegancí pro interiéry.

 

 

Prohlédnout kolekci POLARIS

 

Polaris vysokotlaké lamináty

 

Tloušťky desek Polaris


0,9 mm
Standard (hnědé jádro)
BK (černé jádro)

1 - 1,2 mm
Full-color (barevné jádro)
BK (černé jádro)

10 - 12 mm
Standard (hnědé jádro)
Full-color (barevné jádro)
BK (černé jádro)
 

 

Rozměry desek

3050x1300mm a 4200x1300mm

 

Pro jiné provedení nebo tloušťky materiálu nás prosím kontaktujte.

 

Desky Polaris jsou odolné vůči


otiskům prstů

poškrábání

teplu

průrazu
 

 

 

Ukázky desek Polaris v realizacích

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.