pRAL® - téměř jako přírodní

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér > pRAL® - téměř jako přírodní

pRAL® - téměř jako přírodní

HPL laminát pRaL® je neobyčejný umělý materiál získaný kombinací přírodního minerálu a akrylového polymeru. Jeho podstata leží v kráse, barvě, poddajnosti, funkčnosti a mimořádných dotekových vlastnostech. pRaL® nenapodobuje jiné materiály. Má svou vlastní charakteristiku, která uspokojí všechny designové požadavky. Designéři si musí jen vybrat ze široké nabídky barev, které jsou součástí 34 dekorů rozdělených do plných barev, jemnozrnných a hrubozrnných. Dekory Lime a Arancio vynikají svou jasnou zářivostí, jak požadují nejnovější trendy, a dalším přínosem do spektra barev je průsvitná verze již známé mléčně bílé. HPL laminát pRaL® je vyrobený z barevné pasty, což znamená, že barva se rozprostírá ve své úplné sytosti nejen na povrchu.

Oproti jiným materiálům není pRaL® studený – jeho tóny jsou teplé, měkké a je příjemný na dotyk. Nenechte se však zmást jeho „měkkostí“ – povrch pRaL® skvěle odolává opotřebování. Ohebnost, absence spojů, lehkost, odolnost, hygieničnost a krása – žádný designér se neobejde bez tohoto vysoce funkčního materiálu. Vzorkové balení obsahuje všechny vzorky společně s informacemi o celé kolekci. Najdete zde popis produktu a všechny dekory a dřezy. Vzorky vám poskytnou náhled, jak lákavý HPL laminát pRaL® je. Údržba pRaL® je snadná a čištění není problém. Je používán převážně pro pracovní desky a dřezy a je možné jej dodat i ve velmi malém množství s barvami upravenými dle přání zákazníka.

 

Prohlédnout si kolekci pRAL

 

Fotogalerie

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.