Stratifficato HPL - skvělé mechanické vlastnosti

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér > Stratifficato HPL - skvělé mechanické vlastnosti

Stratifficato HPL - skvělé mechanické vlastnosti

Stratificato HPL je materiál, který nabízí skvělé kvality, a to jak funkční, tak estetické. Jeho odolnost vůči opotřebování a výparům, společně s jeho variabilitou při obrábění a montáži, z něj činí ideální materiál pro samonosné nábytkové sestavy. Všude tam, kde je třeba kombinovat sílu a design, je HPL laminát Stratificato HPL, který může být dodáván v různých typech, kvalitativně nejspolehlivějším materiálem s nejrozsáhlejším estetickým potenciálem, a to i pro soudobý design obecně. Tradiční stěny mohou být snadno úplně nahrazeny příčkami ze Stratificato HPL, jež optimalizuje prostor a zároveň minimalizuje nutnost údržby. Stratificato HPL si zachovává své estetické a výkonové charakteristiky po celou dobu své životnosti. Jádro je vyrobeno z vrstev celulózových vláken impregnovaných fenolovou pryskyřicí; povrch jedné nebo více vrstev celulózových vláken je impregnován termosetovými pryskyřicemi, což zaručuje

spojení dekorativních funkcí s vysokotlakovým procesem v souladu se směrnicemi EN 438:2005 – část 4. Přirozené změny teplot a vlhkosti nemají žádný nepříznivý efekt na vlastnosti HPL laminátu Stratificato, a neovlivňují ani vzhled či vlastnosti panelu, který se při nízké vlhkosti smršťuje a při vysoké rozpíná. Z těchto důvodů by měl být materiál upravován v místě instalace. 

Kompaktnost HPL laminátu Stratificato zaručuje skvělou kombinovatelnost mechanických vlastností, jako jsou ohebnost, pevnost v tlaku a tahu a odolnost proti nárazu. Stratificato HPL je homogenní a má vysokou hustotu; díky tomu v něm dobře drží spojky, jako jsou šrouby a vložky. Ve složení Stratificato HPL mají významný podíl obnovitelné suroviny.

 

 

Proč si vybrat Stratificato HPL?

Zjistěte víc o možnostech Stratificato HPL

 

 

Kolekce dekorů Stratificato HPL

 

Formáty desek

HPL Stratificato 225x100cm HPL Stratificato 244x122cm HPL Stratificato 305x130cm HPL Stratificato 366x161cm HPL Stratificato 420x130cm HPL Stratificato 420x161cm HPL Stratificato 420x186cm

 

Ukázky z projektů

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.