SlidingCore - technologie ohýbání

Skip Navigation LinksHome > Desky pro interiér > SlidingCore - technologie ohýbání

SlidingCore - technologie ohýbání

SlidingCore je výrobní technika, která kombinuje lisování a teplo, což umožňuje ohýbání kompaktních desek HPL Stratificato od firmy Abet Laminati, a která patří mezi tzv. postformování. SlidingCore byl vytvořen tak, aby splňoval jak estetické, tak funkční požadavky. Výsledkem je výrobek s novým a kompaktním vzhledem. Odolný panel, který již není omezen svojí pevností v ohybu, ale který umožňuje své použití na projektech se zakřivenými komponenty

Výrobek zhotovený technologií SlidingCore je všestranný a používá se v laboratořích, školách, nemocnicích, obchodech, nákupních centrech, hotelích, kinech, divadlech, atd. Je vhodný zejména pro koupelnové pulty, vnitřní rámy francouzských dveří nebo pro lavice, lavičky, sedačky a sloupy. Hotový produkt se vyznačuje odolností vůči nárazům, opotřebení a rozpouštědlům, je proto ideální volbou, která zaručuje pevnost, životnost a hygienu.

 

...když se zpracování stanem projektem.....

 

Ohýbání vysokotlakých laminátů technologií SlidingCore

 

Přizpůsobivá technologie

SlidingCore je k dispozici ve dvou provedeních - v rovném provedení, samotné postformovatelné desky ve dvou velikostech, nebo s ohnutím ve tvaru L nebo S. Provedení výrobku technologií SlidingCore lze přizpůsobit vašim potřebám: jsme schopni vytvořit speciální formy na přání zákazníka, které rozšiřují nabídku a použití SlidingCore.

Panely SlidingCore mohou být vyrobeny s černým jádrem (BK) nebo hnědým jádrem (standard), s povrchem Morbida nebo Sei. Jako dekorační barva může být zvolena většina barev z kolekce Abet Laminati. Pro technologii SlidingCore lze použít i HPL desky z kolekce POLARIS. Další podrobnosti a informace o konkrétních rozměrech a možných barevných provedeních nás prosím kontaktujte.


Tvar "L"

Tvar "S"

Černé jádro (BK)

Hnědé jádro (Standard)
 

 

 

 Vlastnosti výrobků zhotovených technologií SlidingCore


Postformovatelný

Silný a odolný proti
poškrábání a odštípnutí

Vysoká odolnost
proti vodě a páře

Vysoká odolnost proti
chemikáliím
a org. rozpouštědlům

Antistatický

Široká paleta
barev kolekce

Jednoduché
na zpracování

Jednoduché
na čištění

Špičkové hygienické
vlastnosti

Vhodné pro použití
při styku s potravinami
 

 

 

Ukázky ohýbaných výrobků

 

Poučení GDPR
© 2024 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.