Novinky

Skip Navigation LinksHome > Aktuality

Lamináty v restauraci? Ještě výhodnější, než byste čekali II..

První část článku o použití laminátů v restauracích...

Po dvou letech na restauraci s dekorativními lamináty téměř nepoznáte, že se nejedná o nový podnik. Minimální opotřebení a poškození, skvělý vzhled a syté barvy bez problémů skrývají, kolik návštěvníků se u nich již vystřídalo. Druhá restaurace ve stejnou dobu připravuje obnovu interiéru. Degradující lamino se vlivem mnoha čištění postupně rozlepuje a rozpadá, zdánlivě výhodné omyvatelné tapety jsou na frekventovaných místech odřené a neodstranitelně špinavé. Majitel restaurace tak musí investovat do nového vybavení, pokud nechce, aby se jeho podniku hosté vyhýbali.

Po několika dalších letech se finanční náklady na vybavení obou restaurací vyrovnávají. Podnik s HPL lamináty má stále k dispozici své původní vybavení, jehož viditelné opotřebení je minimální. Na laminátových plochách je jen několik téměř neviditelných škrábanců, barvy neblednou a pevnost materiálu se nezměnila. Návštěvníci mají z restaurace dobrý pocit čistého a úhledného prostředí. Oproti tomu podnik s laminem řeší již několikátou obměnu svého vybavení. Majitel si navíc uvědomuje, že vybavení levným nábytkem bude vždy bojem o kompromis – je ještě interiér restaurace dostatečně zachovalý, nebo již opotřebení interiérů začalo odrazovat náročnější zákazníky? Čeká ho tak další kolo výběru – znovu vsadit na levné materiály, nebo investovat do dražších, ale mnohem odolnějších HPL laminátů?

Dekorativní HPL lamináty tak v dlouhodobém porovnání jednoznačně porážejí své levnější alternativy. Dlouhá životnost, extrémní odolnost proti vlhkosti, čistidlům a mechanickým vlivům, snadná údržba a dlouhodobá stabilita barevného dekoru znamenají v delším časovém intervalu jak finanční úspory, tak jistotu skvělého vzhledu interiéru beze známek opotřebení.

Zvažujete i Vy výměnu interiérů Vašeho podniku? Potřebujete vybavení s dlouhou životností, originálním designem, tvary podle Vašeho přání a snadnou údržbou? Zeptejte se nás na výhody HPL laminátů, rádi Vám poradíme, ukážeme příklady z praxe a doporučíme nejvhodnější řešení.

Jsme Vám k dispozici každý pracovní den na telefonu +420 466 670 689 a e-mailu info@reta.cz, anebo se můžete zastavit osobně v našem pardubickém sídle.

 

Poučení GDPR
© 2023 RETA CZ a.s. - všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila marketingová a reklamní společnost PAREXPO s.r.o.